Pozvánka na letné kino

 

Kino Rimava v Hnúšti Vás srdečne pozýva na premietanie romantickej komédie Bezva ženská na krku, ktoré sa uskutoční pod holým nebom v amfiteátri už tento piatok, 18. augusta, o 21. hodine.

Neváhajte a spestrite si piatkový večer návštevou letného kina. Tešíme sa na Vašu návštevu. Vstupné 2€.

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úväzok milujúcou manželkou charizmatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Avšak iba do tej doby, než ju na prahu štyridsiatky milým a korektným spôsobom požiada o rozvod. Keď nový život, tak od základu! Eliška sa rozhodne začať od nuly ako učiteľka v malej stredočeskej dedine. Rázovitý a hyperaktívny starosta (Miroslav Táborský) nasťahuje Elišku do jedného domu s Božíčkom (Ondřej Vetchý), ktorý vďaka svojím vlastným neblahým skúsenostiam s „ženskými definitívne skončil“. Jeho trpkosť a hulvátstvo môže tromfnúť snáď iba jeho povolanie – Božíček pracuje v dedine ako hrobár. Eliška má momentálne tiež na chlapov zlosť, takže rozhodne všetko nenechá len tak …

Občerstviť sa môžete v stánku v areáli amfiteátra.