Hanička a Murko


Kamaráti, vo svojom výnimočnom VIANOČNOM TURNÉ prinášame všetkým deťom rozprávkový ❄️zimný muzikál❄️ Zaznejú v ňom najobľúbenejšie pesničky z nášho vianočného CD. V pútavom zimnom príbehu sa stretneme so zázračnou kráľovnou Vločkou❄️, spoznáme veselého Snehuliaka⛄️, Vtáčika, ktorý potrebuje našu pomoc, Mikuláša a priateľskú Elfku‍♀️, pojašeného Kapra, Vianočný stromček, či neposedného Kocúrika‍⬛. ❤Navštívime viac ako 20 miest na celom Slovensku❤ VSTUPENKY už sú v predaji!

Hanička a Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou, ktorá deti zabáva a vzdeláva už 6 rokov. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (100 miliónov videní ich vzdelávacích, pesničkových a rozprávkových videí), z Detskej televízie JOJKO, z televízie JOJ PLAY, či z početných CD a DVD nosičov.